سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
	سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و صنایع چوب
ششمین نمایشگاه خانه و مبلمان مدرن ایران - تبریز
دومین نمایشگاه ساختمان 2 همزمان با هشتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی درب و پنجره و ماشین آلات مربوطه همزمان با دومین نمایشگاه بین المللی نمای ساختمان
آجر و سفال، تیرچه ‏ >

مرجان کار

تاریخچه شرکت :امروزه صنعت ساختمان از بزرگترین و مهمترین صنایع جهانی است که بخش عمده ای از اقتصاد ایران را نیز به خود اختصاص داده است. این صنعت عظیم خود دارای بخشهای متعددی است که یکی از آنها تولید مصالح ساختمانی، از جمله آجر سفال و تیرچه صنعتی است.
شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار از شرکتهای فعال در صنعت ساختمان می باشد، که فعالیت خود را از سال 1379 با تولید تیغه های دیواری و بلوکهای سقفی سفالی آغاز نمود؛ و هم اکنون از بزرگترین تولیدکنندگان آجر سفال و خرپای فلزی در شمال کشور بوده و سهم قابل توجهی از بازار آجر منطقه را به خود اختصاص داده است.
از آنجایی که این شرکت از فناوریهای پیشرفته و به روز جهانی، مانند کوره تونلی و دستگاه ستینگ بهره می برد، قابلیت تولید محصولاتی با کیفیت بالا و در حجم بسیار زیاد و با بهره وری بسیار مناسب را دارا می باشد. داشتن این ویژگیها، مرجان کار را از سایر شرکتهای رقیب فعال در منطقه متمایز، برای هماهنگی با شرایط پس از اجرای طرح هدفمندی یارانه ها کاملا آماده ساخته است.

اطلاعات تماس

نام مرجان کار استان : مرجان کار
زمینه فعالیت:
نام مدیرعامل :
موبایل : تلفن تماس : ۳۳۳۴۵۲۸** ۳۳۳۴۴۵۰ ۰۱۷۳ فکس :
آدرس سایت : http://www.marjankar.com ایمیل : info@marjankar
تلگرام : اینستاگرام :
آدرس : ، گرگان،کیلومتر ۴ جاده گرگان گنبد،جاده نصرآباد ، نرسیده به روستای باغ گلبن ، شرکت تولیدی بازرگانی
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار