ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
فکس: 02334572946
استان: تهران
آدرس: تهران، کیلومتر 45 جاده خاوران، شهرک صنعتی پایتخت، بلوار توسکا، نیلوفر 7
شرکت دستگیره ایران
پیام دهید email icon info@dastgirehiran.com

شرکت دستگیره ایران

تولید کننده انواع یراق آلات,دستگیره رزت,دستگیره پلاک,دستگیره کابینت و قلاب,محصولات برند نیو,محصولات برند گل

درباره ما
درباره ما


شرکت دستگیره ایران فعالیت خود را از سال 1361 با هدف طراحی و تولید انواع دستگیره و پلاک آغاز نمود و در طول زمان بر تعداد و تنوع محصولات خود افزود. این شرکت با توجه به نیاز بازار، علاوه بر انواع دستگیره و پلاک محصولاتی همچون انواع قلاب لباس و دستگیره های کمدی و ... را نیز طراحی و به مرحله تولید رسانده و به طور مستمر تلاش می کند محصولاتی هماهنگ با سلیقه های متفاوت جهت جلب رضایت مشتریان خود تولید نماید.
تمامی این محصولات تحت کنترل سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 از شرکت IMQ ایتالیا بوده و از بهترین مواد اولیه (زاماک، برنج و ... ) متناسب با نوع محصول و کاربرد آن تولید می شود و تحت پوشش گارانتی فنی 5 ساله شرکت می باشند. استفاده از سیستم بارکد جهت افزایش سرعت و دقت در عرضه محصولات از جمله نکات مثبت در ارائه محصول شرکت دستگیره ایران می باشد.
شرکت دستگیره ایران در طول 28 سال تجربه به پشتوانه نیروهای متخصص و مجرب، دستاوردهای بی شماری کسب کرده است که در این مدت به طور مستمر این تجارب و دستاورد ها مد نظر مدیران شرکت قرار داشته و چشم انداز آینده شرکت را رقم می زند.
شرکت دستگیره ایران با بکارگیری تکنولوژی روز دنیا قدمی فرا تر در جهت تحقق خواست های خود برداشته و با هدف تغییر برای آینده، روز به روز بر امکانات تکنولوژیک خود می افزاید.
خرید ماشین آلات جدید و به روز دنیا جهت ارتقای کیفیت، سرعت و دقت و استفاده از سیستم های رباتیک از جمله تلاش هایی است که این شرکت در راستای اهداف خود برداشته است.
گر چه آغاز راه دشوار بود ولی هم اکنون با اتکا به اعتماد شما همراهان همیشگی و بر پایه سالها دانش و تجربه مسیر خود را رو به سوی ارتقا و توسعه هموارتر می بینیم.
سال ها گذشت و سالیان دیگر در راه است، ما می خواهیم تغییر کنیم برای آینده.

زمینه‌های فعالیت

دستگيره قفل قفل هوشمند لولا چشمي جک کابينت ريل کشويي يراق آلات درب يراق آلات پنجره upvc فيکسچر يراق آلات پله و نرده يراق آلات کابينت يراق آلات کمد ديواري
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار