ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
فکس: 05135412260
استان: خراسان رضوی
آدرس: مشهد مقدس، شهرک صنعتی توس - فاز 2- دانش 10
صنایع روشنایی میلاد نور
پیام دهید email icon info@miladenoor.com

صنایع روشنایی میلاد نور

تولید کننده انواع چراغهای روشنایی led فلورسنت و تزئینی

درباره ما
صنایع روشنایی میلاد نور

شرکت صنایع روشنایی میلاد نور، تولید کننده انواع سیستم های روشنایی در صنعت روشنایی کشور می باشد. این شرکت فعالیت خود را در صنعت روشنایی فلورسنتی و تزئینی از سال 1361 آغاز و در حال حاضر یکی از پیشگامان تولید انواع سیستم روشنایی با کاربردهای تجاری، اداری، صنعتی، مسکونی و خانگی در حال فعالیت می باشد.

این شرکت انواع سیستم های روشنایی تولیدی خود را در طرحها و اشکال مختلف از مواد و قطعات بسیار با كیفیت و در سبک های سیستم روشنایی دیواری ، سیستم روشنایی سقفی، سیستم روشنایی آویز ، سیستم روشنایی توكار ، سیستم روشنایی روكار، جهت کاربردهای تجاری، مسکونی، اداری، صنعتی ، مسکونی تولید و به بازار عرضه می نماید.

با توجه به روند رو به رشد صنایع ساختمانی و تزئینی ، درک مناسب نیازهای متنوع خریداران و ضرورت صرفه جویی در میزان انرژی مصرفی، یکی از مهمترین عواملی است که سبب تمایز در تولیدات این شرکت گردیده است و این تمایز نیز زمینه مساعدی را جهت کاربرد فراوان سیستم روشنایی فلورسنتی فشرده و كم مصرف میلاد نور در بسیاری از هتلها، فروشگاههای زنجیره ای بزرگ، ساختمانهای اداری و تجاری آپارتمانها و منازل مسكونی ،اماكن دولتی ،فضاهای سبز ... فراهم نموده است. این سیستمهای روشنایی ، ورای سیستم های روشنایی فعلی بوده و از لحاظ سرعت، صرفه جویی در هزینه ها،صرفه جویی در انرژی و بازده روشنایی بسیار متفاوت هستند.

صنایع روشنایی میلاد نور در تمام جنبه های عملکردی خود اعم از طراحی، تولید، تحویل و ارائه خدمات مشاوره ای در انتخاب سیستم مناسب و نصب انواع سیستم روشنایی، نقش مؤثر و مثبتی را برای مشتریان خود فراهم نموده و توانسته است بعنوان یک تولید كننده برترین انواع سیستم های روشنایی فلورسنتی كم مصرف در ایران، بالغ بر 380 مدل محصول متنوع را که دارای بیشترین طول عمر مفید بوده و نقش مهمی نیز در کاهش هزینه های مصرفی مخاطبین خود خواهند داشت، را به مرحله تولید انبوه رسانده است.

میلاد نور در حال حاضر ، دارای تجهیزات تولیدی مدرن و منحصر به فرد و مجهز به زیر واحد های تحقیق و توسعه، مهندسی محصول، واحد بازرگانی (بازار یابی ، بازار سازی و فروش)، واحد كنترل كیفی و آزمایشگاه و خط تولید صادرات بین المللی می باشد و از تجهیزات رنگ آمیزی مجهز و اتوماتیک، شامل شش مرحله چربیکیری و فسفاته کاری قطعات قبل از رنگ آمیزی و رنگ الکترواستاتیک پودری مجهزی نیز برخوردار است.

میلاد نور ، كیفیت- ایمنی- اعتماد پذیری
بدنبال يك شروع موفق هم اكنون ميلاد نور داراي تجهيزات توليدي مدرن و منحصر به فرد مي باشد و مجهز به واحد مهندسي ، طراحي ، تضمين كيفي ، تحقيق و توسعه ، بازرگاني ، مي باشد و داراي تجهیزات و رنگ آميزي و رنگ کاري پودري الکترواستاتیک وبه صورت اتوماتیک مجهز مي باشد.
هم اكنون ميلاد نور با بهره گيري از دانش فني مهارت نيروي متخصص و استفاده از ماشين آلات پيشرفته مجهز به سيستم كامپيوتري و مكانيزه شدن مراحل توليد و توزيع واحد خط توليد صادرات بين المللي بعنوان يك واحد صنعتي پيشرفته و پيشگام در صنعت روشنائي شهرت خوبي كسب نموده است و طيف وسيعي از محصولات روشنائي را بصورت متمركز توليد و به بازار عرضه مي دارد . در واقع ما شركت ميلاد نور را به دو بخش بازرگانی داخلي و بين المللي سازماندهي نموده ايم.
ابتكار و نو آوري فن آوري و تحقق فرآوري و بهينه سازي كيفي و پشتيباني و خدمات پس از فروش رسالت ميلاد نور را تشكيل مي دهد . تكامل ما بصورت استراتژيك و انحصاري پيش مي رود و طراحي ساخت و بررسي تكنولوژي را براي فردائي روشن به ارمغان مي آورد. جديد ترين نسخه كاتالوگ ما شامل يكي از وسيع ترين و جامع ترين خطوط توليد سيستم روشنائي صنعتي معماري مسكوني ، تجاري و خارج ساختماني مي باشد . ميلاد نور هريك از محصولات خود را براي تامين بازده لومن مطلوب ، بازده انرژي و تعمير و نگهداري كم كه مورد نياز بازار رقابتي امروزي مي باشد طراحي و مهندسي نموده است.
شركت ميلاد نور كه در سال 1361 بعنوان يك توليد كننده درحد متوسط پايه گذاري شد امروزه با توجه به رشد چشمگيري كه در عرصه صنعت روشنائي داشته است این حاصل 34 سال اهتمام خلاقيت نو آوري فن آوري و فراوري مي باشد بعنوان يك قطب توليدي تجاري در عرصه صنعت روشنائي مطرح مي باشد با رشد شركت هم به لحاظ وسعت دامنه كار و هم بكار گيري ماشين آلات مدرن و نيروي كار متخصص تعهد شركت ميلاد نور در خصوص كيفيت و خدمات مشتري هرگز افول نداشته است و با توجه به بكار گيري تكنولوژيهاي پيچيده و نيروهاي متخصص بكار گرفته شده در پيشبرد اهداف عاليه خود همواره كوشيده است . و توانائي خوبي را در عرصه محصولات كيفي صرفه جوئي انرژي كسب نموده است.

زمینه‌های فعالیت

لامپ LED نورپردازي نما نورپردازي لابي نورپردازي پارکينگ نورپردازي راه پله نورپردازي محوطه نورپردازي رستوران نورپردازي هتل نورپردازي کلي
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار