سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
ششمین نمایشگاه خانه و مبلمان مدرن ایران - تبریز
دومین نمایشگاه ساختمان 2 همزمان با هشتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی درب و پنجره و ماشین آلات مربوطه همزمان با دومین نمایشگاه بین المللی نمای ساختمان
	سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و صنایع چوب
نورپردازی ‏ >

صنایع روشنایی تکساز

کالاهای وارداتی تکساز با نام

تجاری TSL عرضه می‌گردند.

صنایع روشنایی تکساز با 30 سال سابقه در زمینه تولید چراغ‌های دکوراتیو همواره تلاش نموده تا در حد امکان رضایت مشتریان خود را تامین نموده و محصولات خود را در سطح روز عرضه نماید.
امروزه صنعت روشنائی از حالت سنتی خارج شده و به‌شکل تخصصی مطرح می‌باشد؛ به‌گونه‌ای که در کنار عرضه چراغ‌های دکوراتیو، مهندسی روشنایی نیز سهم بسزایی در کارآمدی چراغ‌های روشنایی ایفا می‌نماید و بازخورد آن نورپردازی ساختمان‌هایی است که جلوه آن‌ها در شب صد چندان چشم بیننده را نوازش می‌دهد.
امروزه چراغ های ال ای دی با قابلیت‌های بسیار بالا در زمینه روشنائی و مصرف پایین انرژی اهمیت بسزایی در طراحی چراغ‌های دکوراتیو دارد.
شرکت تکساز افتخار دارد که با گردآوری مجموعه‌ای مفصل از انواع چراغ‌ ال ای دی برای مصارف مختلف روشنایی و نورپردازی، خدمت جدیدی به مشتریان خود عرضه نماید. در این سایت به معرفی تعدادی از این مدل‌ها پرداخته‌ایم.
صنایع روشنایی تکساز آمادگی لازم را جهت همکاری با کلیه شرکت‌ها و پروژه‌های ساختمانی داشته و اجرای سفارشات خاص نیز پذیرفته می‌شود.

محصولات تکساز را با اطمینان انتخاب کنید.

اطلاعات تماس

نام صنایع روشنایی تکساز استان : صنایع روشنایی تکساز
زمینه فعالیت:
نام مدیرعامل :
موبایل : تلفن تماس : ۶۶۷۱۵۹۶۷ و ۶۶۷۱۵۹۵۴ فکس :
آدرس سایت : http://www.taksaz.com ایمیل : info@taksaz.com
تلگرام : اینستاگرام :
آدرس : - لاله زار نو- بالاتر از چهارراه منوچهری- شماره ۶۴۸
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار