ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
فکس: 02188745481
استان: تهران
آدرس: تهران خیابان دکتر بهشتی ( عباس آباد ) خیابان صابونچی ، کوچه کرد بچه ، پلاک 75 ، طبقه اول ، واحد 3
صنایع روشنایی مون گارشو

صنایع روشنایی مون گارشو

تولید کننده انواع چراغهای روشنایی(ال ای دی-هالوژن-توکار-روکار-آویز) و مهندسی نورپردازی

درباره ما
صنایع روشنایی مونگارشو با بیش از ربع قرن سابقه و تجربه در تواید چراغ های روشنایی بدون تردید یکی از پیشکسوتان این صنعت در ایران به شمار می رود . کارخانجات معظم این شرکت در زمینی به وسعت ۱۰۰۰۰ متر مربع با زیر بنای حدود ۸۰۰۰ متر مربع احداث گردیده و مشتمل بر بخش های متعدد تولید می باشد .

مهمترین بخش های کارخانجات صنایع روشنایی مونگارشو عبارتند از : ۱- واحد تحقیق و توسعه ۲- واحد طراحی ۳- واحد قالب سازی ۴-واحد تولید قطعات پلاستیکی ۵- واحد دایکاست ۶- واحد فلز کاری ۷- واحد شستشو ۸- واحد خط رنگ الکترواستاتیک ۹ – واحد مونتاژ ۱۰- واحد کنترل کیفیت ۱۱- واحد بسته بندی ۱۲- واحد فروش و توسعه بازرگانی . محصولات شرکت صنایع روشنایی مونگارشو عمدتا با ظرافت عمدتا با ظرافت خاص و زیبایی منحصربفرد طراحی و تولید شده و در مصارف خانگی – تجاری- اداری – تزئینی – کارگاهی – پارکی – خیابانی و صنعتی کاربرد دارد .

این چراغ ها با رعایت الزامات استانداردهای جهانی و ثبات کیفیت و به کارگیری فن آوری نوین روشنایی و استفاده از قطعات و مواد اولیه مرغوب ساخته شده و در این راستا رعایت سهولت نصب و سرویس نیز مد نظر قرار گرفته است که عمدتا با قابلیت استفاده نصب در سقف های کاذب ( آرمسترانگ ، کناف و رابیتس ) و روکار طراحی و به آسانی قابل نصب و بهره برداری می باشد .

.
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار