ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
تلفن
02122586711
استان: تهران
آدرس: تهران-دروس-خیابان هدایت-نبش یخچال هدایت پلاک 78 تهران 2 1943953811 ایران
شرکت آریا سازه مهر

شرکت آریا سازه مهر

شرکت آریا سازه مهر با تولید بلوک پلاستو فوم، با سیستم هیدروپنوماتیک و برش کامپیوتری با ابعاد استاندارد و قابل برنامه‌ریزی، آماده پذیرش هرگونه سفارش و ابعاد طبق

درباره ما
کارخانجات آریا سازه مهر مفتخر است محصولی جدید را به شما معرفی کند.

شرکت آریا سازه مهر با تولید بلوک پلاستو فوم، با سیستم هیدروپنوماتیک و برش کامپیوتری با ابعاد استاندارد و قابل برنامه‌ریزی، آماده پذیرش هرگونه سفارش و ابعاد طبق درخواست مشتری می‌باشد.
شرکت آریا سازه مهر و گروه کارخانجات تولیدی وابسته به آن در سطح کشور، مفتخر است به عنوان اولین تولید کننده بلوکهای سقفی و نسل دوم پانل‌های پیش ساخته سبک سه بعدی بر پایه صفحات پلی استایرن استاندارد در ایران، گامی نوین در صنعتی سازی ساختمان برداشته و طی بیش از یک دهه تلاش و مطالعات فنی و با تولید حدود یک میلیون متر مربع محصولات مختلف بر پایه فرآوری صفحات پلی استایرن استاندارد، خدمتی نو در بخش ساختمان سازی ارائه نماید.
کارخانجات این گروه با عضویت در انجمن بهینه سازی مصرف انرژی ایران و با دریافت گواهینامه ایزو 2000-9001 در حوزه مدیریت و کیفیت تولید و اخذ اولین نشان استاندارد در تولید و فرآوری پلی استایرن در ایران، همواره در تلاش بوده است با ارزیابی و بروزرسانی محصولات خود متناسب با فن آوری نوین دنیا گامی بلندتر و شایسته تر در تولید و معرفی محصولات جدید ارائه نماید.

بهره گیری از مصالح ساختمانی نامرغوب که سال‌هاست در عرصه ساخت و ساز مدرن جهانی منسوخ شده، ایران را در جایگاهی بسیار پایین‌تر از استاندارد های مطلوب ساختمانی قرار داده است اگر بخواهیم مبنای این استاندارد را مقاومت در برابر زلزله فرض کنیم، می‌بینیم که ساختمان‌های ایران یا آنقدر سست بنیاد و پوشالی‌اند که با اندک لرزه های فرو می‌ریزند و آدمیان را زیر تلی از خاک خفه می‌کنند یا آنقدر سنگین اند که قربانیان را در زیر آواری از بلوکهای بتونی له می‌کنند.

درهر صورت نباید فراموش کنیم که زلزله هر لحظه جان هزاران انسان را در کشورمان تهدید می‌کند و با وعده و وعید نمی‌توان جلوی آنرا گرفت.
ما می‌توانیم کاری کنیم که هنگام زلزله تلفات به صفر برسد باید خودمان را باور کنیم.

زمینه‌های فعالیت

پلاستوفوم سقفي پلاستوفوم کروميت پلي استايرن يونوليت سقفي پلي استايرن انبساطي بلوک سقفي پلي استايرن معمولي پلي استايرن مقاوم
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار