سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
ششمین نمایشگاه خانه و مبلمان مدرن ایران - تبریز
دومین نمایشگاه ساختمان 2 همزمان با هشتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی درب و پنجره و ماشین آلات مربوطه همزمان با دومین نمایشگاه بین المللی نمای ساختمان
	سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و صنایع چوب
در و پنجره آلمینیومی ‏ >

پروفیل کویر

شرکت رنگین پروفیل کویر در سال 1374 تحت شماره 706 ثبت موفق به اخذ پروانه بهره برداری از اداره صنایع استان سمنان کار خود را آغاز نمود . هدف از تاسیس این مجموعه گام نهادن در جهت تولید مصنوعات جدید در صنعت ساختمان با پرهیز از تولیدات سنتی و همچنین ایجاد زمینه های اشتغال در منطقه بود . تولیدات این شرکت درب و پنجره آلومینیومی رنگی با مقاطع خاص که طراحی قالب در واحد فنی و مهندسی و ساخت قالب در کشور ایتالیا انجام می گیرد و کلیه یراق آلات مصرفی نیز از کشور ایتالیا وارد می شود .
از برنامه های طرح توسعه شرکت رنگین پروفیل کویر می توان به افزایش سطح زیربنای شرکت به 40000 مترمربع و برنامه ریزی جهت راه اندازی کارخانه اکستروژن (تولید پروفیل آلومینیوم) و رنگ پودری و آنودایزینگ پروفیل اشاره کرد، که بیشترین دلیل آن استفاده از برترین تکنولوژی روز جهانی در تهیه مواد اولیه برای ساخت محصولات می باشد. درحال حاضر این توانایی درشرکت وجود دارد که بارقبای داخلی وحتی در برخی موارد رقبای خارجی درهرزمینه ای رقابت کرده و درجه کیفی محصولات تولیدی خودرا به حد بالاتری نسبت به ایشان برساند و در این خصوص آماده دریافت هر گونه انتقاد و پیشنهادی از طرف مشتریان گرامی می باشد.

اطلاعات تماس

نام پروفیل کویر استان : گسترش پنجره کویر رنگین پروفیل کویر
زمینه فعالیت:
نام مدیرعامل : آقای محمد سعید ابراهیمیان
موبایل : تلفن تماس : ۸۸۵۱۵۰۹۶ فکس :
آدرس سایت : ایمیل :
تلگرام : اینستاگرام :
آدرس : خ سهروردی شمالی ، خ هویزه شرقی ، پ ۳۵
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار