سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
ششمین نمایشگاه خانه و مبلمان مدرن ایران - تبریز
دومین نمایشگاه ساختمان 2 همزمان با هشتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی درب و پنجره و ماشین آلات مربوطه همزمان با دومین نمایشگاه بین المللی نمای ساختمان
	سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و صنایع چوب
انواع بلوک ‏ >

فیال بتن

معرفی شرکت
شرکت فیال بتون در سال 1352 تاسیس و با نصب و راه اندازی اولین کارخانه ماسه شویی در تبریز در زمینی به وسعت 15 هکتار شروع به فعالیت نمود.
همزمانی این اتفاق با توسعه صنعتی شهر در ایجاد کارخانجاتی چون : ماشین سازی٬ تراکتور سازی٬ پلایشگاه٬ بلبرینگ سازی و دیگر کارخانجات این افتخار را به مجمومه ما داد که به تنهایی توانستیم معضل عدم وجود ماسه شسته و مصالح دانه بندی شده را در شهر حل نمایم.
تولید سنگفرشهای سیمانی که بصورت خشکه چینی اجرا میشود دومین طرح توسعه فیال بتون بود که در سال 1355 برای اولین بار با ماشین آلات تمام اتوماتیک آلمانی در شمالغرب کشور نصب و راه اندازی شد.
راه اندازی واحد مشابه در جنوب کشور سومین طرح توسعه فیال بتون بود که در سال 1360 در زمنی به وسعت 5 هکتار در جاده اهواز –اندیمشک نصب و راه اندازی شد.
سال 1372سالی است که مفتخریم ادعا کنیم بعنوان اولین تولید کننده و مبتکر طرح نخستین بار سنت دیرینه تولید جداول دستی را شکسته و جداول پرسی را به جامعه مهندسی کشور معرفی و فرهنگسازی نماییم و تخریب جداول دستی ناشی از عوامل جوی را که امری عادی بود ریشه کن سازیم

اطلاعات تماس

نام فیال بتن استان :
زمینه فعالیت:
نام مدیرعامل : آقای احد جباری
موبایل : تلفن تماس : ۲۸۹۸۸۱۲ (۰۴۱۳) فکس :
آدرس سایت : ایمیل :
تلگرام : اینستاگرام :
آدرس : تبریز - آفریقا - بعد از پل میرداماد - قبادیان شرقی - پلاک ۱۷ طبقه دوم - واحد غربی
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار