سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
دومین نمایشگاه ساختمان 2 همزمان با هشتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی درب و پنجره و ماشین آلات مربوطه همزمان با دومین نمایشگاه بین المللی نمای ساختمان
ششمین نمایشگاه خانه و مبلمان مدرن ایران - تبریز
	سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و صنایع چوب
کالای برق ‏ >

صنایع آسیا الکتریک

صنایع آسیا الکتریک در سال1359 با هدف تامین بخشی از نیاز کشور در ارتباط با کلید و پریز خانگی و محصولات هم ردیف شروع به فعالیت نموده است. این صنایع با حدود بیش از سی سال فعالیت توانسته خود را در زمره بزرگترین تولیدکنندگان این صنعت قرار دهد.

این صنایع در تولیدات خود همواره سعی نموده است تا با کیفیتی برتر نیاز و خواسته های مشتریان را تامین نماید. دارا بودن گواهینامهISO9001 و ISO14001 و برخورداری از نشان استاندارد اروپای متحد CE از دو کشور ایتالیا و چین و همچنین تائید استاندارد ملی ایران برای کلیه محصولات خود، همگی دلیل بر این ادعاست که کیفیت و ارزش قرار دادن به محیط زیست در اولویتهای اول این مجموعه قرار دارد.

این واحد با دارا بودن واحد تحقیق و توسعه همواره توان خود را در ارائه محصولات جدید و با کیفیت بالا مطابق با نیازهای روز جامعه قرار داده است و در این رابطه سیستم بازخور مشتریان طراحی شده است تا این واحد بتواند از سلیقه ها و خواسته های مشتریان مطلع گردد، به همین سبب در سال 1380 بعنوان واحد نمونه استان تهران معرفی شده است.

این صنایع با زیر مجموعه های متعددی همچون طراحی مهندسی قالبسازی، تزریق پلاستیک، باکالیت، تولید قطعات فلزی، چاپ، رنگ و واحد نگهداری و تغییرات مناسب و همچنین با داشتن نیروی متخصص و ماهر و پرسنل خط تولید و ستاد سعی در تولید محصولات با کیفیت و جدید برای مشتریان خود در داخل و خارج کشور ارائه نماید.

امید است با همّت والای متخصصان ایرانی و کادر مجرب و به یاری خدای متعال بتوانیم گامهای موثرتری برای سربلندی ایران اسلامی بر داریم.

اطلاعات تماس

نام صنایع آسیا الکتریک استان :
زمینه فعالیت:
نام مدیرعامل : آقای مهندس فرهمندی
موبایل : تلفن تماس : ۷۷۳۲۵۵۵۳ ۰ فکس :
آدرس سایت : ایمیل :
تلگرام : اینستاگرام :
آدرس : - ابتدای جاده آبعلی-روبروی خ اتحاد-روبروی بانک پارسیان-پلاک۲۰۸-صنایع آسیا الکتریک
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار