ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان

آدرس: خیابان شهید بهشتی- بعد از چهار راه سهروردی- پلاک 157- ساختمان 110 واحد 1
شرکت بهین آور

شرکت بهین آور

درباره ما
شرکت تولیدی صنعتی بهین آور اولین تولیید کننده و بزرگترین تامین کننده کفپوش های ورزشی رزمی با نام تاتامی می باشد.
کفپوش های فوق از ضخامت 20 میل تا ضخامت 50 میل قابل تولید و عرضه می باشد.
تاتامی های شرکت بافوم بهین آور دارای ضمانت نامه کتبی بوده و قابل استفاده با هرگونه شرایط آب و هوایی می باشد.
از ویژگی های تاتامی بهین آور می توان به نوع آج و رنگهای منحصر به فرد آن اشاره کرد که آج آن باعث جلوگیری از سائیده شدن فوم تاتامی شده و همچنین پس از استفاده مداوم از یک طرف محصول می توان از طرف دیگر آن استفاده کرد که آج آن سالم مانده است.
با توجه به فرمولاسیون خاص و ویژه تاتامی شرکت بافوم بهین آور این محصول قابلیت استفاده در فضای باز را نیز داراست که در زیر نور شدید خورشید و همچنین بارش شدید برف و باران نیز ماندگاری خود را از دست نداده و محصول از حالت اولیه خود خارج نشده و رنگ آن نیز تغییر نمی کند.
کفپوش های تاتامی بهین آور دارای سختی مناسب و تایید شده
توسط مدیران و مربیان سطح اول ورزش رزمی کشور می باشد. سختی محصولات به گونه ای است که از هرگونه آسیب دیدگی ورزشکار جلوگیری می کند. ابعاد ورق های تاتامی به صورت استاندارد 100*100 سانتیمتر تولید می گردد و با توجه به شرایط محیط و نیاز مشتریان قابل تغییر می باشد.
مواد اولیه به کار رفته در تاتامی بهین آور ترکیبی از مواد خارجی و داخلی مناسب با استاندارهای جهانی بوده و از نظر بهداشتی نیز مورد تایید ارگانهای مربوطه است.با توجه به نوع تاتامی و کیفیت آن از نظر دوام و ظاهر از کفپوش تاتامی بهین آور در سالن های ورزشی کودکان مهد کودک ها و مدارس سطح کشور استفاده می گردد.با توجه به مناسب بودن کفپوش تاتامی فومی بهین آور از نظر مقاوم بودن با هرگونه شرایط جوی و آب و هوایی از تاتامی بهین آور در پارک ها و فضای بازی کودکان نیز استفاده می گردد. با توجه به ضخامت مناسب، این تاتامی باعث جلوگیری ا ز هرگونه حادثه و آسیب دیدگی می شود.شرکت تولیدی صنعتی بافوم بهین آور مفتخر است که نا بزرگترین تولید کننده و تامین کننده کفپوش های تاتامی شهرداری کل کشور را یدک می کشد.با توجه به نوع فشردگی تاتامی بهین آور و این که این کفپوش ها در سخت ترین شرایط فشار نیز از استاندارهای لازم خارج نشده و قابل استفاده در باشگاههای بدنسازی نیز می باشد.به دلیل فرمولاسیون خاص با ترکیب EVA - EPVM در تاتامی بافوم بهین آور این کفپوش ها در تمام شرایط خاصیت برگشت پذیری خود را از دست نداده و به حالت اولیه باز می گردد.
از ویژگی های مهم کفپوش تاتامی بهین آور می توان به نصب سریع و آسان آن اشاره کرد که به دلیل وجود قفل های ساده در چهار طرف هر کفپوش از کنار به هم متصل شده و لازم به وجود وسیله خاصی برای نصب آن نمی باشد.
کفپوش تاتامی های بافوم بهین آور کاملا ضد آب بوده و هیچگونه مایعاتی از آن عبور نمی کند.
شرکت تولیدی صنعتی بافوم بهین آور قابلیت تولید کفپوش های تاتامی در 15 رنگ متفاوت را داراست و همچنین این تاتامی می تواند به صورت دورنگ نیز به مشتریان عزیز عرضه گردد به طوریکه هر سطح آن یک رنگ مجزا داشته باشد.
از کفپوش تاتامی با فوم بهین آور می توان به عنوان کفپوش سالن های رزمی- بدنسازی – ایروبیک – یوگا – سالن های ورزشی مدارس و مهد کودک ها استفاده کرد.
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار