ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
www.taklad.com
استان: تهران
آدرس: هران، خیابان قائم مقام فراهانی، ساختمان شماره 114، طبقه سوم، واحد 16 و 34
شرکت تک لاد
پیام دهید email icon info@taklad.com

شرکت تک لاد

طراحی، مهندسی، ارائه و اجرای سیستم های اعلام و اطفاء حریق اتوماتیک و سیستم های کنترل تردد هوشمند

درباره ما
شرکت تک لاد با بیش از 30 سال تجربه و بیش از 900 پروژه ملی در زمینه طراحی، مهندسی، ارائه و اجرای سیستم های اعلام و اطفاء حریق اتوماتیک و سیستم های کنترل تردد هوشمند، به عنوان یکی از پیشروهای تکنولوژی در کشور می باشد. این شرکت با بهره گیری از دانش روز و استفاده از استانداردهای جهانی نظیر NFPA ,BS و EN، ارائه دهنده راهکارهای مناسب به صورت Turn key در پروژه های ملی کشور است.
سابقه و تجربه کاری بیش از 30 سال، به همراه داشتن تیم فنی، مجرب و متخصص در زمینه انجام کلیه خدمات مرتبط با فعالیت های شرکت تک لاد، اعم از طراحی سیستم های اعلام و اطفاء حریق اتوماتیک و سیستم های کنترل تردد هوشمند و سرویس و نگهداری این سیستمها از دلایل تمایز شرکت تک لاد نسبت به دیگر شرکت های فعال در این زمینه می باشد.شرکت تک لاد همواره با دانش روز دنیا همگام بوده و با برگزاری سمینار های علمی سعی دارد تا دانش و تجربیات خود را در اختیار دیگر شرکت ها قرار دهد.

زمینه‌های فعالیت

نصب سيستم هاي آدرس پذير تامين و نگهداري سيستم هاي اعلام حريق طراحي و اجراي دستورالعمل سازمان آتش نشاني اخذ تاييديه سازمان آتش نشاني دتکتورها فلاشر هاي اعلام آژيرهاي اعلام حريق اسپرينکلرها کنترل پنل هاي سيستم اعلام حريق نصب سيستم هاي اطفاء حريق دستي شستي هاي اعلام حريق نصب سيستم هاي اطفاي حريق اتوماتيک کپسول آتش نشانی
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار