سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
ششمین نمایشگاه خانه و مبلمان مدرن ایران - تبریز
دومین نمایشگاه ساختمان 2 همزمان با هشتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی درب و پنجره و ماشین آلات مربوطه همزمان با دومین نمایشگاه بین المللی نمای ساختمان
	سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و صنایع چوب
ورق و پروفیل ‏ >

صنایع مفتولی زنجان

شرکت صنایع مفتولی زنجان در سال 1364 در زمینی به وسعت 20.000 متر مربع و با سرمایه تعدادی از افراد علاقمند به صنعت ، فعالیت خود را در زمینه تولید انواع میخ و مفتول گالوانیزه ،‌ آنیل و مسوار آغاز نمود تا اینکه مدیریت شرکت مصمم به ایجاد تحول در صنعت مفتول مخصوصا مفتولهای تخصصی که مورد نیاز کارخانجات تولیدی کشور بوده و با اختصاص ارز قابل توجهی از خارج تهیه می‌گردید با انگیزه قطع وابستگی به تهیه ماشین آلات و توسعه زمین ، سوله و ساختمان نمود که پس از سالها تلاش برای اولین بار در ایران موفق به تولید انواع مفتولهای ACSR (مفتول مغز فولادی)‌ مورد مصرف کابلهای فشار قوی وزارت نیرو و مفتول ARMOR‌ جهت استفاده کابلهای زیر زمینی و مفتول جوشکاری MAG و مفتول مسوار در سایزهای مختلف با کیفیت بسیار بالا و منطبق بر استانداردهای بین اللمللی با گواهینامه مدیریت کیفیت (‌سیستم یکپارچه IMS )‌ محصولات تولیدی خود را به بازار مصرف عرضه نماید.
استفاده از تجهیزات مدرن آزمایشگاهی ابزارهای مناسبی برای ارائه کیفیت توام با دقت میباشند. کارکنان متخصص و ورزیده آزمایشگاه شرکت صنایع مفتولی زنجان در صورت درخواست مصرف کنندگان میتوانند گزارش آزمون هر محموله را بطور کامل ارائه دهند.
در حال حاضر مصرف کنندگان مفتول و محصولات آن توقعات بالاتری دارند. اقبال کلی درباره سیستمهای جدید مدیریت کیفیت مانند سری استاندارد ISO-9000 برای دستیابی به کیفیت و یکنواختی بهتری بتدریج اثرات خود را صنعت نشان میدهد. تجربیات بیست سال ما همراه با دستاوردهای چشمگیر و ظرفیت مطلوب و مدرن کردن تجهیزات برای فرآوری محصولات جدید پیشرفته توانائی ما را برای تامین نیازهای خاص مصرف کنندگان تا حد مطلوب افزوده است .
هم اکنون شرکت صنایع مفتولی زنجان با فضای تولیدی 80.000 متر مربع و با ظرفیت تولید سالانه 30000 تن انواع مفتول ،‌اولین و تنها تولید کننده مفتولهای ACSR و ARMOR در ایران که با تولیدات اخیر خود تحولی در صنعت مفتول به وجود آورده ،‌ به عنوان کارخانه مادر مطرح می‌باشد.

اطلاعات تماس

نام صنایع مفتولی زنجان استان :
زمینه فعالیت:
نام مدیرعامل : آقای مهندس طایفی
موبایل : تلفن تماس : ۲۲۲۷۵۰۴۰ -۲۲۲۷۵۰۶۸ فکس :
آدرس سایت : ایمیل :
تلگرام : اینستاگرام :
آدرس : میرداماد-مرکز خرید گلها-پلاک۱۱۲-طبقه۳
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار