ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
تلفن
22016926

آدرس: خیابان ولی عصر خیابان سایه نبش کوچه سوزان پلاک ۱ (کدپستی=۱۹۶۷۷۵۹۸۷۳
سیمان سفید بنوید گچ زورد

سیمان سفید بنوید گچ زورد

درباره ما
شرکت سیمان سفید بنوید یکی از چهار واحد تولیدی سیمان سفید در کشور می باشد . محل احداث کارخانه در فاصله20 کیلومتری جنوب شهر تاریخی نائین و در مرکز جغرافیایی ایران و در استان اصفهان واقع گردیده است . ساخت کارخانه در سال 1380 آغاز و در اوایل سال 1383 به بهره برداری رسید . تجهیزات اصلی و ماشین آلات خطّ تولید مربوط به شرکت TKF آلمان بوده و قسمتی نیز ساخت داخل می باشد.
ظرفیت تولید اسمی کارخانه 600 تن سیمان در روز می باشد که در حال حاضر با توجّه به مرغوبیت معادن آهک و کائولن منطقه و پرسنل مجرب و متعهّد ، سیمان تولیدی از نظر کیفی با بالاترین استانداردهای بین المللی مطابقت می نماید و دارای گواهی های استاندارد ملّی و ایزو 2008-9001 مدیریت کیفیت تولید می باشد .
فروش محصول تولیدی علاوه بر تأمین قسمتی از نیاز داخل به کشورهای همسایه از قبیل آسیای میانه و افغانستان و عمدتا ً به بازار هدف این شرکت، کشور عراق صادر می گردد . با عنایت به افزایش مصرف سیمان سفید در داخل و تقاضای گسترده جهت صادرات ، ارتقاء و افزایش ظرفیت تولید به میزان دو برابر تولید فعلی و جهت استفاده بهینه از سایر امکانات موجود در کارخانه، تولید ملات خشک سفید(سامیکس) و سیمان رنگی به عنوان ارکان اصلی تولید ، برنامه ریزی گردیده است .
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار