ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان

آدرس: ستارخان خیابان پاتریس کوچه کریمی پلاک 19
شرکت رادین

شرکت رادین

درباره ما
شرکت رادین با هدف تولید و تامین مصالح پیشرفته ساختمانی با ویژگی های خاص مانند : سبک بودن – ایمن در برابر زلزله و آتش سوزی – دوام و عمر طولانی – سهولت در نصب – سرعت اجرایی زیاد – تنوع در طرح و رنگ، آماده همکاری می باشد در زمینه های:

1- پانل بتنی سبک sepia : این شرکت یکی از اولین تولید کنندگان پانل های بزرگ بتنی سبک به شمار می آید و تولید اول این محصول را در ابتدای سال 1390 در کارخانه زنجان آغاز نموده.

2- نمای پیش ساخته Arnika : این محصول به دلیل ویژگی های خاصی که دارد مثل : موارد کاربرد بسیار زیاد – خاصیت عایق بودن و ضد آتش بودن – اتصالات منعطف – مقاومت در باربر فرسایش ناشی از آب و هوا و مقاوم در برابر اشعه uv خورشید بسیار مورد قبول و استفاده مشتریان می باشد.

3- سقف متال دک ( عرشه فولادی) : یکی از اقتصادی ترین روش های اجرای سقف در سازه های فولادی شناخته شده و به دلیل حذف قالبندی و امکان بتن ریزی در چند سقف به طور همزمان است دارای سرعت زیاد در اجرا می باشد.

4- بتن سخت : بتن سخت به پوشش بتنی اطلاق می شود که سطح خارجی آن پودر بتن سخت کار شده باشد. پودر بتن سخت ماده ای معدنی بر پایه سیمان است و در رنگ های مختلف قابل اجراست بتن سخت مقاومت( فشاری، خمشی، سایشی ) بسیار بالاتری نسبت به بتن معمولی (عیار 350) دارد.

5- اپوکسی : کفپوش اپوکسی بسته به نوع کاربری اجرا می گردد، تنوع رنگی بسیار بالایی داشته و به غیر از کف بر روی دیوارها هم قابل اجرا می باشد از مزایای آن می توان به مقاومت فشاری و سایش بالا، عایق بودن آن نسبت به رطوبت و مواد شیمیایی اشاره کرد.
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار