سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
دومین نمایشگاه ساختمان 2 همزمان با هشتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی درب و پنجره و ماشین آلات مربوطه همزمان با دومین نمایشگاه بین المللی نمای ساختمان
	سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و صنایع چوب
ششمین نمایشگاه خانه و مبلمان مدرن ایران - تبریز
محاسبه و نظارت، دکوراسیون داخلی ‏ >

گروه مهندسی سی پار

سی پار نام شهری باستانی در عهد سومریان و سپس بابل است که تاریخ آن به بیش از سه هزار سال پیش بر می گردد. از ویژگیهای خاص این شهر که در کاوش ها و حفاری ها به دست آمده است، وجود دیواری سراسری در پیرامون شهر به همراه برج بلندی در مرکز آن است که توسط ساختمان هایی احاطه گردیده است. معماری شهری پیشرفته سی پار با قدمت چند هزار ساله، مایه شگفتی باستان شناسان شده است.
گروه مهندسی بازرگانی سی پار با به عاریت گرفتن این نام، تلاش می کند تا بتواند در عرصه ساخت و ساز، آثار ارزشمندی متناسب با نام خود خلق نماید.
بزرگترین سرمایه سی پار، برخورداری از نیروی انسانی توانمند و حرفه ای با سالها تجربه است، که علاوه بر داشتن دانش روز، تخصص اجرایی متناسب با زمینه کاری را نیز در حد بالایی دارا می باشند.
گروه مهندسی بازرگانی سی پار، با بیش از دو دهه تجربه و با بهره مندی از تیمهای مهندسی و اجرایی مجرب، در زمینه ساختمان سازی با استفاده از تکنولوژی های مدرن، پیش ساخته سازی، دکوراسیون و محصولات دکوراتیو و همچنین فروش مصالح سازه و چوبی فعالیت می نماید.

اطلاعات تماس

نام گروه مهندسی سی پار استان :
زمینه فعالیت:
نام مدیرعامل :
موبایل : تلفن تماس : ۶۶۸۰۶۶۷۳ ** ۶۶۸۱۲۰۳۴ فکس :
آدرس سایت : ایمیل :
تلگرام : اینستاگرام :
آدرس : بزرگراه فتح (کیلومتر ۴ جاده قدیم کرج)، خیابان فتح ۲۵، پلاک ۱۷&#۰۴۷;۱
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار