ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
تلفن
02126603849

آدرس: خیابان ستارخان بعد از فلکه اول صادقیه بین اسدی و خسرو روبروی پاساژ صدف پلاک 615 ساختمان 777 طبقه 3
ارشان سازه

ارشان سازه

درباره ما
شرکت مهندسی ارشاسازان ( سهامی خاص ) از سال 1385 فعالیت خود را آغاز نمود و توانست با بهره گیری از نیروی کارآزموده و متخصص در زمینه های گوناگون از جمله مشاوره ، طراحی و اجرای انواع نماهای کامپوزیت و فریم لس ( Frame less ) و همچنین طراحی داخلی ، انجام کلیه خدمات مهندسی و مدیریت پیمان ، طراحی و اجرای کلیه سقفهای کاذب ، تهیه صورت وضعیتها و اسناد مناقصات و مقاوم سازی انواع سازه ها به برتری دست یابد .


1- دپارتمان طراحی : متشکل از تیمی دلسوز و با تجربه که با استفاده از نرم افزارهای به روز توانسته بهترین طراحی ها را در سطح کشور ارائه دهد . چرا که اگر نمای هر ساختمانی را نشان دهنده شخصیت آن ساختمان فرض کنیم ، لذا نیاز به تیمی دلسوز و با تجربه در این زمینه بیش از پیش احساس می شود .

2- دپارتمان بازرگانی : متشکل از افرادی تعلیم یافته و با سابقه در زمینه مدیریت بازرگانی و بازاریابی بوده و مستقیما در زمینه بازاریابی فعالیت می کنند .

3- دپارتمان فروش : متشکل از تیم فروش جهت معرفی و ارائه محصولات منحصر به فرد شرکت همکار ( شرکت گلچین به بند)

4- دپارتمان صورت وضعیت : متشکل از تیم قوی از مهندسین باسابقه در زمینه متره و برآورد و تهیه صورت وضعیت و جمع آوری اسناد مناقصات

5- دپارتمان اجرا : متشکل از 5 تیم اجرایی حهت نصب انواع نما ، 3 تیم اجرایی جهت انجام مدیریت پیمان ، 1 تیم اجرایی جهت اجرای انواع سقفهای کاذب و 1 تیم مشاوره ای جهت انجام انواع بهسازی در سازه ها .
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار