ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان

آدرس: تهران- بلوار آفریقا- خیابان عاطفی شرقی- پلاک 16- طبقه دوم- واحد 4
شرکت جم سازه شرق

شرکت جم سازه شرق

درباره ما
شرکت جم سازه شرق در سال 1383 ، با هدف کمک به عمران و آبادانی هرچه بیشتر کشور، تاسیس گردید و نیل به آرمانی بلند همچون کیفیت، سرلوحه نگرش و سیاستگذاری مدیران و کارکنان آن قرار گرفت.

پس از آن، هر ساله با افزایش قابلیتهای فنی و اجرایی خود تلاش نمود، تا نقشی سازنده در اعتلای فرهنگ ساخت و ساز مهندسی، ایفا نماید.احداث سازه های صنعتی، سالنهای عظیم و ساختمانهای متعدد، با کاربریهای گوناگون، با لحاظ نمودن مدیریت زمان و هزینه، از جمله فعالیتهای شرکت در طول این سالها بوده است.

مدیریت، مشاوره، طراحی، ساخت و تحویل ساختمانها و سازه های متعدد، در اقصی نقاط کشور و نصب تاسیسات عظیم برقی و مکانیکی آن، از دیگر افتخارات شرکت به حساب می آید.

آشنایی با انواع راهکارهای قراردادی همچون پیمان مدیریت و به کارگیری آن در تسهیل و اجرای بهتر پروژه ها نیز، در فعالیتها و طرحهای شرکت مسبوق به سابقه بوده و سبب رضایت کارفرمایان محترم و مایه مباهات گردیده است.

به کارگیری و استفاده از مهندسان مجرب،تکنسینهای متخصص و کارگران متبحر، باعث گردیده تا اجرا و کنترل کمی و کیفی عملیات اجرایی، به راحتی امکان پذیر گردد. اهتمام بر رعایت اصول ایمنی، بهداشت و محیط زیست نیز ، همچون التزام به مقررات فنی، در دستور کار کلیه عوامل قرار گرفته است.
حوزه فعالیتهای شرکت:

صنعتی :

شرکت جم سازه شرق در طول سالهای فعالیت خود ،مبادرت به احداث ساختمان های صنعتی متعددی نموده است .

این ساختمانهای صنعتی در نقاط مختلف کشور همچون شهرهای رشت،اشتهارد ،تهران ،کرج ، هشتگرد و جزیره کیش واقع گردیده اند. ساخت سوله هایی با ابعاد مختلف و سازه های فضایی متعدد، به همراه سالنهای بزرگ و کوچک ، باعث رضایتمندی کارفرمایان و مشاوران شده است .

احداث بیش از پانزده پروژه مختلف ، با مساحت بیش از 140.000 متر مربع نشان از توانمندی فنی و اجرایی پرسنل این شرکت دارد.
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار