ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان

آدرس: ارومیه خیابان استادادن روبروی بانک ملت - پلاک 50
مهندسین مشاور سازه ماندگار

مهندسین مشاور سازه ماندگار

درباره ما
مهندسین مشاور سازه ماندگار پیشرو در سال 1373 در قالب دفتر فنی مهندسی تاسیس و از آن روز تا به حال بی وقفه در عرصه طراحی و مهندسی ساختمان فعالیت داسته است . از انجا که ما مهندسین مشاور را نهادی حرفه ایی می دانیم و آنرا بازوی فنی جامعه در امر توسعه و عمران کشور می شماریم، از بهمن ماه 1387 در قالب مهندسین مشاور به راهمان ادامه می دهیم .

شرکت از نخستین روز تاسیس ، بسط تشکیلاتی ، کارآفرینی و استفاده از کارشناسان مجرب را سرلوحه کار خود قرار داده و هم اکنون با همکاری بیش از 60 نفر از مهندسین برجسته گامهای موثری در بهبود وضیعت معماری و شهرسازی منطقه خود برداشته است .

ما به خود می بالیم که از مشاورین پیشرو در جامعه مهندسی کشور هستیم و انجام سالانه بیش از 120.000 مترمربع طراحی و اجرای ساختمان اعم از اداری ، مسکونی و تجاری مهر تاییدی بر این گفته ماست . روزآمد شدن ابزار و امکانات تولید اطلاعات ، استفاده از جدیدترین سبک های طراحی و متدهای اجرا و بکارگیری از آخرین نرم افزار های حوزه فعالیتمان را همواره مدنظر قرار دادیم .

سازه ماندگار پیشرو رسیدن به بالاترین سطح طراحی و اجرا را چشم انداز خود قرار داده و در این راه با گامهای مستحکم در حرکتیم.
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار