سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
اولين نمايشگاه تخصصي انرژي همزمان با اولين نمايشگاه تخصصي صنايع شيميايي ،رنگ و رزين ،لاستيك و عايق رطوبتي
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی
	سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و صنایع چوب
مهندس مشاور، محاسبه و نظارت ‏ >

مهندسین مشاور سازه ماندگار

مهندسین مشاور سازه ماندگار پیشرو در سال 1373 در قالب دفتر فنی مهندسی تاسیس و از آن روز تا به حال بی وقفه در عرصه طراحی و مهندسی ساختمان فعالیت داسته است . از انجا که ما مهندسین مشاور را نهادی حرفه ایی می دانیم و آنرا بازوی فنی جامعه در امر توسعه و عمران کشور می شماریم، از بهمن ماه 1387 در قالب مهندسین مشاور به راهمان ادامه می دهیم .

شرکت از نخستین روز تاسیس ، بسط تشکیلاتی ، کارآفرینی و استفاده از کارشناسان مجرب را سرلوحه کار خود قرار داده و هم اکنون با همکاری بیش از 60 نفر از مهندسین برجسته گامهای موثری در بهبود وضیعت معماری و شهرسازی منطقه خود برداشته است .

ما به خود می بالیم که از مشاورین پیشرو در جامعه مهندسی کشور هستیم و انجام سالانه بیش از 120.000 مترمربع طراحی و اجرای ساختمان اعم از اداری ، مسکونی و تجاری مهر تاییدی بر این گفته ماست . روزآمد شدن ابزار و امکانات تولید اطلاعات ، استفاده از جدیدترین سبک های طراحی و متدهای اجرا و بکارگیری از آخرین نرم افزار های حوزه فعالیتمان را همواره مدنظر قرار دادیم .

سازه ماندگار پیشرو رسیدن به بالاترین سطح طراحی و اجرا را چشم انداز خود قرار داده و در این راه با گامهای مستحکم در حرکتیم.

اطلاعات تماس

نام مهندسین مشاور سازه ماندگار استان :
زمینه فعالیت:
نام مدیرعامل :
موبایل : تلفن تماس : ۳۴۶۳۵۹۲ ۰۴۴۳ فکس :
آدرس سایت : ایمیل :
تلگرام : اینستاگرام :
آدرس : ارومیه خیابان استادادن روبروی بانک ملت - پلاک ۵۰
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار