ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
spaad.co/
تلفن
88259422

آدرس: جلال آل احمد، بعد از شهرآرا، ساختمان 34، واحد 5
شرکت اسپاد تحکیم بنا
پیام دهید email icon info@spaad.co

شرکت اسپاد تحکیم بنا

درباره ما
شرکت اسپاد تحکیم بنا با تلفیقی از نیروی جوان و نخبه دانشگاهی و همچنین نیروی فنی و با تجربه در راستای آبادانی هرچه بیشتر کشور عزیزمان ایران آماده ارائه خدمات کامل فنی و مهندسی با اشراف کامل به نیاز کشور در زمینه ی طراحی تخصصی و اجرای پروژه های شمع درجا ریز، میکروپایل، نیلینگ، حفاری و تزریق می باشد. این گروه با جمع آوری تمام عوامل موثر در اجرای مناسب یک پروژه عمرانی بصورت کامل( تیم طراحی، تیم اجرا و تیم پشتیبانی ماشین آلات) آرامش خاطر کارفرمایان محترم را جهت اجرای هرچه سریعتر، دقیق تر و از نقطه نظر اقتصادی بهینه تر پروژه موردنظر تامین می نماید.

تیم طراحی گروه فنی مهندسی اسپاد با بهره گیری از فارغ التحصیلان برتر مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه های ممتاز کشور توان طراحی و ارزیابی فنی و مالی روش های مختلف جهت اجرای یک پروژه را دارا می باشد. این گروه در جهت نشر دانش و تجربه فنی خود آمادگی دارد با برگزاری جلسات توجیهی کارفرمایان محترم را جهت انجام هرچه بهتر پروژه خود مشاوره دهد.

تیم اجرایی گروه فنی مهندسی اسپاد با توجه به سرلوحه عمل قرار دادن جلب رضایت کارفرمایان و دستگاه نظارت (مشاور) از کیفیت عملیات اجرایی، با در اختیار داشتن افراد کاردان و متعهد تلاش می نماید امور اجرایی را با دقت کامل و سرعت عمل مناسب انجام دهد. این تیم افتخار اجرای پروژه های متعدد در شهرستان های مختلف را دارا می باشد و از این حیث تجربیات گرانقدری اندوخته است.

تیم پشتیبانی گروه فنی مهندسی اسپاد شامل افراد خبره و با تجربه ای است که سالیان متمادی در زمینه های حفاری و تزریق فعالیت نموده و اینک با بهره گیری از علم روز دنیا و تفکر خلاقانه علاوه بر تامین تمامی ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز این گروه در پروژه های مختلف، خدمات خود در این زمینه را در اختیار سایر همکاران محترم نیز قرار می دهد. این تیم با طراحی و تولید ماشین آلات و تجهیزات بعضاّ منحصربه فرد امکان اجرای پروژه های خاص را فراهم آورده است.
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار