سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
	سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و صنایع چوب
ششمین نمایشگاه خانه و مبلمان مدرن ایران - تبریز
دومین نمایشگاه ساختمان 2 همزمان با هشتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی درب و پنجره و ماشین آلات مربوطه همزمان با دومین نمایشگاه بین المللی نمای ساختمان
سینک و کابینت، هود. اجاق گاز ‏ >

کارخانه تولیدی و صنعتی داتیس

کارخانه تولیدی و صنعتی داتیس با واقع شدن در منطقه ایوانکی و در 55 کیلومتری شرق شهر تهران (پایتخت ایران) و با داشتن بیش از 16 هزار متر مربع مساحت ،کار تخصصی خود را با تولید اجاق گازهای صفحه ای(توکار) در انواع مدل های زیبا و به روز دنیا ،بالغ بر 50مدل و انواع هودهای جدید شومینه ای آغاز نموده است (ISO 10002:2006) از TUV ایتالیا را دریافت نموده که نشان از مدیریت در ارائه خدمات به مشتریان و رضایت مندی مشتری است .

این کارخانه با تلاش مهندسین متخصص و کارگران سخت کوش و مدیریت کارآمد موفق به اخذ انواع استانداردها و گواهی نامه های داخلی و بین المللی از جمله دارنده استاندارد مدیریت کنترل کیفیت از TUV ایتالیا (ISO 9001:2008) به شماره ردیابی 4753138 و دارنده گواهینامه استاندارد صادرات به اروپا CE از TUV ایتالیا به شماره ردیابی 4753139 بوده و دارای نشان استاندارد اجباری جمهوری اسلامی ایران به شماره ردیابی 7321212895 می باشد.

اضمناً این گروه تولیدی و صنعتی برای خدمات پس از فروش خود نیز گواهینامه جداگانه استاندارد رضایت مندی مشتری (ISO 10002:2006) از TUV ایتالیا را دریافت نموده که نشان از مدیریت در ارائه خدمات به مشتریان و رضایت مندی مشتری است .

محصولات گروه تولیدی و صنعتی داتیس در بسته بندی های زیبا و بسیار منظم ،دقیق و کم نظیر که برای جلوگیری از کثیف شدن و صدمات احتمالی کالا یا کارتن به صورت شیرینک (پلاستیک فشرده) بسته بندی می گردد .

بدین صورت که ابتدا نوع محصول در یک بسته بندی مجزا به صورت شیرینگ آماده و کارتن این محصول نیز مجدداً به صورت شیرینگ بسته بندی می گردد و مناسب برای صادرات و حمل ونقل به اقصی نقاط کشور و دنیا می باشد .

اطلاعات تماس

نام کارخانه تولیدی و صنعتی داتیس استان :
زمینه فعالیت:
نام مدیرعامل :
موبایل : تلفن تماس : : ۷۷۸۸۷۰۷۵- فکس :
آدرس سایت : http://www.dateesco.com ایمیل : datees@gmail.com
تلگرام : اینستاگرام :
آدرس : کیلومتر ۵۰ جاده خاوران - بعد از پلیس راه شریف آباد
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار