سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
دومین نمایشگاه ساختمان 2 همزمان با هشتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی درب و پنجره و ماشین آلات مربوطه همزمان با دومین نمایشگاه بین المللی نمای ساختمان
ششمین نمایشگاه خانه و مبلمان مدرن ایران - تبریز
	سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و صنایع چوب
جرثقیل ‏ >

شرکت جرثقیل های صنعتی پیلان کران

شرکت جرثقیل های صنعتی پیلان کران PILAN CRANE با استعانت از خداوند سبحان واتکا به سوابق وتجربیات مرتبط با این زمینه توسط موسسین خود در سال 1375 تاسیس گردید.

استراتزی و خط مشی این شرکت،فعالیت ( تولید-خدمات فنی و مهندسی-بازرگانی داخلی و خارجی) در زمینه جرثقیل های صنعتی و تجهیزات جابجائی مواد و سازه های دینامیکی، با هدف تامین نیاز صنعت و بر مبنای ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات، مشتری مداری، استفاده از دانش وفن آوری روز جهانی، و با کیفیت بالا و قیمت رغابتی استوارگردیده است.

جرثقیل های صنعتی پیلان خود را متعهد می داند با تکیه بر دانش کارشناسان و نیروهای انسانی مجرب و توان بالای سخت افزاری (ماشین آلات و تجهیزات)، نقش خود را در انجام امورات مرتبط با این زمینه در سطح کشور ایران اسلامی وهمچنین دیگرکشورهای همسایه ایفاء نماید.

در حال حاضر این شرکت کلیه مسائل مربوط به جرثقیل ها و سیستمهای جابجایی مواد از قبیل طراحی,فروش,نصب و راه اندازی , خدمات پس از فروش,تامین قطعات یدکی, مشاوره و... را به صورت یکپارچه با بهر گیری از آخرین تجهیزات مدرن روز, افراد متخصص و باتجربه و نرم افزارهای روز دنیا ارائه می نماید.

شرکت پیلان دارای 5000 متر مربع فضای کارگاهی و محوطه می باشد و قابلیت طراحی و ساخت بیش از 10 نوع جرثقیل را در یک ماه کاری دارا می باشد.

شرکت جرثقیل های صنعتی پیلان تاکنون بیش از صدها نصب در اقصاء نقاط کشورمان و چند کشور همسایه داشته است و به جرات می توانیم بگوییم مشکل هر گونه جابجایی را به ما بسپارید.

اطلاعات تماس

نام شرکت جرثقیل های صنعتی پیلان کران استان :
زمینه فعالیت:
نام مدیرعامل :
موبایل : تلفن تماس : ۴۶۸۲۲۲۷۹ فکس :
آدرس سایت : http://www.pilan.ir ایمیل : info@pilan.ir
تلگرام : اینستاگرام :
آدرس : تهران,کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج,بلوارکرمان خودرو,خیابان امامزاده شماره ۲۳
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار