ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
فکس: 02144905730
استان: تهران
آدرس: تهران، کیلومتر١٢ جاده مخصوص کرج، خیابان سپاه اسلام، پلاک ٥٩
روانساز راه ابریشم
پیام دهید email icon info@rraluminium.ir

روانساز راه ابریشم

بالکن شیشه ای متحرک ریلی شیشه بالکنی، شیشه سکوریت ریلی، شیشه ریلی، شیشه جمع شونده، بالکن چهار فصل، ایوان شیشه ای، بالکن تمام شیشه

درباره ما
سیستم بالکن شیشه ای (شیشه بالکنی، شیشه سکوریت ریلی، شیشه ریلی، شیشه جمع شونده، بالکن چهار فصل، ایوان شیشه ای، بالکن تمام شیشه و...) MovieGlass پارتیشن متحرک جمع شونده تاشونده با پنلهای شیشه سکوریت مقاوم است. پارتیشن متحرک و جمعشو در دو نوع با فریم آلومینیومی و بدون فریم ارایه میشود.

سیستم بالکن شیشه ای سکوریت طوری طراحی شده است که با سیستمی مدرن و شگفت انگیز میتوانید از چشم انداز و مناظر لذت ببرید. در این سیستم از شیشه های سکوریت 8 و 10 میلیمتر استفاده میشود و هر لنگه به طور مستقل و روان حرکت میکند. این سیستم این امکان را به شما می دهد که شما لنگه ها را در یک طرف ویا دوطرف جمع و پارک کنید.

سیستم بالکن شیشه ای جمع شونده تاشونده متحرک با فریم آلومینیومی، با قابلیت جمع شدن در طرفین و یا یک طرف، یکی از پرکاربردترین نوع پارتیشن بندی می باشد. این سیستم در حالت بسته، مانند پنجره ثابت امنیت بالایی را ایجاد می نماید و با اینکه در حالت روشنایی روز، نور خورشید را به داخل منتقل می نماید اما در عین حال بهترین عایق حرارتی می باشد. ویژگی این سیستم، عایق بودن در مقابل صدا، گرد و غبار و سرما و گرما می باشد.

این سیستمهای پارتیشن بندی بالکن شیشه ای متحرک گزینه ای ایده آل و منحصربه فرد جهت فضا سازی در استخر، ویلا، تراس و بالکن، هتل، رستوران، فضاهای اداری و تجاری و پنت هاووس میباشد.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان توسط کارشناسان فنی به سایت شرکت مراجعه نمایید.
www.rraluminium.ir

زمینه‌های فعالیت

شيشه معمولي شيشه ضد آتش(پيرکس) شيشه مسطح شيشه دوجداره شيشه سکوريت شيشه نشکن شيشه رفلکس شیشه فریملس شیشه لامل شیشه اسپایدر شیشه دکوراتیو
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار