ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
استان: تهران
آدرس: اتوبان تهرن قم -بعد از فرودگاه امام خمینی - مقابل درب ورودی شهرک صنعتی شمس آباد-کوچه سنگبریها
سنگ برادران سلمی
پیام دهید email icon info@salmistone.com

سنگ برادران سلمی

گرانیت پرتقالی نهبندان , تراورتن سفید ابیانه , مرمریت مشکی گلدن بلک کاشان ، مرمریت قهوه ای گلدن براون کاشان ، مطابق با ابعاد مورد نیاز مشتری ( تایل و اسلب )

درباره ما
کارخانجات سنگ و معادن برادران سلمی با تجربه طولانی در زمینه استخراج و فرآوری انواع سنگ ساختمانی متشکل از 4 معدن و 4 کارخانه فرآوری به صورت مجزا در حال فعالیت می باشد .
کارخانجات سنگ برادران سلمی با دسترسی به بهترین معادن سنگ کشور یکی از مهمترین و مجهزترین مجموعه های تولیدی و صادراتی در کشور بشمار می رود . این مجموعه مفتخر است تولیدات خود را مطابق با استانداردهای جهانی و ماشین آلات روز ایتالیا ( Simec ) و با ابعاد و ضخامت دلخواه ، توسط مدیران محبوب و خوشنام جهت فروش در بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید.
کارخانجات سنگ برادران سلمی آمادگی دارد ، انواع تولیدات خود را شامل : گرانیت پرتقالی نهبندان , تراورتن سفید ابیانه , مرمریت مشکی گلدن بلک کاشان ، مرمریت قهوه ای گلدن براون کاشان ، مطابق با ابعاد مورد نیاز مشتری ( تایل و اسلب ) با بهره گیری از بهترین ماشین آلات ساب و برش ، با بالاترین سطح فرآوری و کنترل کیفیت محصول در تمامی مراحل تولید ، آماده و مطابق نیاز مشتریان در بسته بندی های استاندارد جهت حمل زمینی و دریایی تحویل نماید.
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار