سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
اولين نمايشگاه تخصصي انرژي همزمان با اولين نمايشگاه تخصصي صنايع شيميايي ،رنگ و رزين ،لاستيك و عايق رطوبتي
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی
	سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و صنایع چوب
طراحی پلان ‏ >

آورده های ساختمانی معمار

آورده های ساختمانی معمار
گروه آورده های ساختمانی معمار با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تامین لوازم ساختمانی و بهداشتی در کشور ، با تلاش فراوان و با بهره گیری از نظرات مهندسین و معماران مجرب و برجسته کشور و همچنین توجه فراوان به بهینه اقتصادی ساختمان، مجموعه ای از بهترین و معتبر ترین برندهای سرامیک چین را گرد هم آورده است.
مجموعه ذکر شده را می توان کامل ترین و به روز ترین مجموعه سرامیک کشور دانست، که علاوه بر مجموعه سرامیک هایی که در بازار ایران به صورت عموم یاقت می شود. مواردی از طرح و کیفیت سرامیک چین را نیز به صنعت ساختمان کشور معرفی نموده است که با نمونه های اروپایی به رقابت می پردازد.
این نمونه ها که توسط پیشرفته ترین کارخانه ها تولید می گردد، تحت نظارت و پوشش تولید کنندگان بزرگ ایتالیایی می باشد و به سفارش کشور های اروپایی وارد خط تولید می گردد، به همین سبب دارای چندین استاندارد ساختمانی اروپا می باشد.
گروه معمار امید دارد با به روز رسانی همیشگی طرح ها و محصولات خود، در کنار معماران و مهندسین، دریچه های جدیدی را در ساختمان سازی و فرهنگ ساختمان ایران بگشاید. در حال حاضر گروه آورده های ساختمانی معمار بیش از 500 نمونه سرامیک بدنه و کف را مطابق با استاندارد های برتر ساختمانی و با ضمانت کیفی ارائه می نماید.نماینده رسمی سرامیک KITO در جنوب کشور

اطلاعات تماس

نام آورده های ساختمانی معمار استان :
زمینه فعالیت:
نام مدیرعامل :
موبایل : تلفن تماس : ۸۲۰۲۵۷۳ ۰۷۱۳ فکس :
آدرس سایت : http://www.memargallery.com ایمیل : info@memargallery.com
تلگرام : اینستاگرام :
آدرس : خیابان انقلاب ( نادر سابق) / چهاراه اصلاح نژاد
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار